REFERANSLAR
Tüm listeyi görmek için tıklayınız.
 
TELEFON DESTEK
Web Sayfası Tasarımı



Tanıtım hizmetlerimizin interaktif platformdaki yansıması olarak adlandırabileceğimiz web sayfası tasarımı, hedefi tüm dünyadaki internet kullanıcıları olan , farklı, estetik, amaca hizmet eden interaktif tanıtım aracıdır.

Özellikle firmalara elektronik ortamda tanıtım ve sunum olanakları sağlamak amacıyla görsel tasarımlar ile interaktif özellikleri birlikte sunmayı hedefleyen tasarımlar oluşturmak firmamızın temel hizmetlerindendir.


Sadece bir web sitesi sahibi olmayı değil, iyi bir web sitesi sahibi olmayı hedeflemenizi öneririz. Web sitenizden bir beklentiniz varsa (ki olmalı), mutlaka ve öncelikle bir web stratejiniz olmalı.

İster faaliyet alanınız ya da firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda sıra dışı, ister sonuç odaklı basit ama işlevsel tasarım olsun, Netürk kurumsal imajınızı en iyi şekilde yansıtan ve ihtiyaçlarınızı en uygun biçimde karşılayan, kullanımı kolay, ziyaretçi dostu siteleri hayata geçiriyor.

Elektronik Mağaza Uygulamaları (B2C), Elektronik Mağaza Uygulamaları (B2B), E-İnsan Kaynak Uygulamaları, E-Firma Yönetimi Uygulamaları (Genel Kurul Toplantıları, Karlılık/Maliyet Beklentileri, vb...), Şubeler Arası Güvenli Bilgi Paylaşım Uygulamaları, Şifreli veya açık Güvenli İç Yazışma Platformları, E-Belge Uygulamaları, E-Müşteri İlişkileri Yönetimi Uygulamaları, Toplu Mailing Platformları...

Her türlü firma faaliyetinin E-İş kapsamına alınması, internet ortamında oluşturulucak her türlü e-projenin yürütülmesi, proje gelişimi sırasın karşılabilecek sorunların tahmini ve alınması gereken önlemler ve bir daha çok konuda firmamız, e-iş danışmanlığı vermektedir.

Web tasarım - Web tasarımı - Web dizayn - Web sitesi tasarımı
Adres : Esentepe Mh. Balaban Sk. Yılmaz Aprt. No.2 / 4 Mecidiyeköy / İSTANBUL Netürk Bilişim Hizmetleri / Web Tasarım - Yazılım
Telefon : +90 212 212 12 72 - +90 212 211 02 99 - Fax : +90 212 211 02 76