2002 yılında temelini attığımız Netürk Bilişim Hizmetleri Reklam Organizasyon San. Ltd. Şti.  özellikle web tasarım - web yazılım, hosting ve reklam ihtiyaçlarının profesyonel anlamda giderilmesi amacıyla kurulmuştur.

Ekim 2006 tarihinden bugüne NETÜRK markası ile hizmet veren firmamız, günümüzde profesyonel web tasarım hizmetinin yanı sıra domain, hosting hizmetleri, online satış sitesi hizmetleri, web tabanlı yazılım, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve Google Adwords (İnternet Reklamcılığı) başta olmak üzere web alanındaki tüm hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. 

Firmamız, konularında uzman, kendini her gün değil her an geliştiren, ilkeli ve takım çalışmasına önem veren, genç ve dinamik ekibiyle 2500'ü aşkın kurumsal firma ve tüzel kişiye profesyonel web dizayn ve yazılım desteği verirken; aynı zamanda sitelerini güvenli olarak barındıran ve e-mail trafiğini yöneten teknik destek birimiyle hosting hizmeti sunmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Türkiye’de çeşitli konularda üretim yapan, hizmet veren ve kendi sektöründe lider olan birçok firmayla çalışan Netürk Bilişim Hizmetleri, yılların getirmiş olduğu deneyim ve güven sayesinde sizlerin de profesyonel web sitesi tasarımı, SEO ve internet reklamcılığı ihtiyaçlarınızda en profesyonel çözümleri sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Geçmişten gelen bilgi, beceri ve tecrübesiyle heyecanını hiçbir zaman kaybetmeyeceğinin sözünü veren firmamız, sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesini üst seviyede tutmaya ve kazandığı güven ve onurlu yerini korumaya devam etmektedir.

Saygılarımızla..