Web Tasarım konusunda ilk izlenim için ikinci bir şansınız yoktur.

Web tasarım, kurumsal firma imajımızın interaktif ortamdaki yansımasıdır ve Netürk Web Tasarım bu noktadan hareketle özgün bir tasarımla, görsel kalitesi yüksek, güncel ürün ve hizmetleri barındıran web sitesi tasarımı oluşturmanın önemini bilmekte ve sizin için en uygun web sayfası tasarımını oluşturmak için çalışmaktadır.

Projelendirme

Web Tasarım hizmetimize başlamadan önce firmanızı ziyaret ederek sizi, sektörünüzü ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıyıp, aynı sektördeki diğer firmaların da gerek görsel, gerek altyapı gerekse içerik olarak neler yaptığını inceleyip, daha iyi neler yapabiliriz anlayışıyla web sitesi tasarımı hizmetini projelendiriyoruz.

Web Tasarım Aşaması

Projelendirme aşamasından sonra konularında uzman web sitesi tasarımı ekibimizle web sitenizin görsel tasarımını size özel demo adresi altinda hazırlıyor ve sizin için özgün hazırlanan web tasarımını onayınıza sunuyoruz. Onay aşamasından sonra ise tarafınızdan temin edilen dökümanlarla içerik sayfalarınızı oluşturup tekrar onayınızı aldıktan sonra web sitenizi yayına açıyoruz.

Arama Motorlarına Uyumluluk

Web tasarım hizmetimizde gerek altyapı ve gerekse içerik olarak kurumsal web site tasarımınızı arama motorlarına tam uyumlu olarak hazırlıyoruz. Tabi bu konuda içeriğin özgün olması gerektiğini ve sitenizin düzenli olarak yeni güncel bilgilerle desteklenmesi gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

Görsel kalitesi yüksek, son teknoloji altyapısıyla hazırlanmış, arama motorlarına tam uyumlu web tasarım hizmeti için bizimle mutlaka iletişime geçin.


Web Tasarım Referanslarımız için lütfen tıklayın

Bize hemen ulaşmak için lütfen tıklayın